•  GAM DEAD SEA MASK


GAM DEAD SEA MASK - Ölü Deniz Minarelli Maske 100ml

ÖZELLİKLER:

GAM DEAD SEA Maskesi, Ölü deniz tuzu ve doğal içeriklerden elde edilir. Mineral açısından zengin bu son derece etkili formül, cildin yağlı görünümünü azaltır, ölü cilt hücreleri, kir ve toksinlerden cildi arındırarak taze ve yumuşak bir cilt görüntüsü ortaya çıkarır. İnce çizgi ve kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olur. Gözenekleri derinlemesine temizleyerek ciltte peeling etkisi yaratır. Cildin elastikiyetini arttırır ve gözenekleri sıkılaştırarak cildinizde genç ve parlak bir görünüm ortaya çıkarır.

GAM DEAD SEA Yüz Maskesi, ölü cilt hücrelerinin temizlenmesine yardımcı olur; Maskede bulunan doğal silika, uygulama yapıldıktan sonra cilt üzerinde sertleşir. Bu adım ile ciltte birikmiş olan kir ve kalıntılar uzaklaştırılır ve ölü cilt hücreleri maskeye yapışır. Maske uzaklaştırıldığında temizlenmiş gözenekler ile berrak ve ışıltılı bir cilt ortaya çıkar.

GAM DEAD SEA Yüz Maskesi, gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur; Cilt üzerinde birikmiş olan kalıntıları giderdiği, cildi detoksifiye ettiği ve temizlediği bilinen doğal mineraller içerir. Genişlemiş veya tıkanmış gözeneklere sahip ciltlerde kullanılabilir.

KULLANMA TALİMATI:

Yüzünüzü iyice temizledikten sonra, dudak ve göz çevresi hariç ince bir tabaka halinde maskeyi uygulayınız. Maske kuruyana kadar yüzünüzde 5-10 dakika bekletin. Ilık su kullanarak nazikçe, dairesel hareketlerle maskeyi yıkıyarak uzaklaştırın. En iyi sonucu almak için haftada 1-2 defa uygulayınız.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

GAM DEAD SEA MASK

  • Marka: GAMA PHARMA
  • Ürün Kodu: GAM DEAD SEA MASK
  • Stok Durumu: 100
  • 88,00 ₺
  • 75,00 ₺